«1...152153154155156...217»

Felhasználó
8 éve
Yay hasi. xd
az nem rossz! Én már nem is emlékszem, hogy melyik városba/'faluba' mentünk.:/ mindig a part mellett voltunk kivéve Athénban (2008, ezt tudom:D). Ott meg néztük az Akropoliszt és ügye a Parthenónt, de egy 'kicsit' messzebb volt a hoteltól ezért busszal mentünk oda a csoporttal.:D amúgy nagyon szép, hiába hogy félig romokban láttam, de amikor ott voltunk úgy láttam, hogy újították.! :/ és még egy régi 'színházt' is megtekintettünk, ahol elvileg ünnepkor előadást tartanak!:O

Legutóbb szerkesztve blank_face által.

5CnueVR.gif

Felhasználó
8 éve
Most már országot kéne cserélni :D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
8 éve
Felmegyek, kapok egy sukár MPG-t a kezembe és már is meg van a baj.:3
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
8 éve
Jah, megvan a baj! Délelőtt egy rohadt traktort szereltem, vertem szét kalapáccsal a klímakompresszort( vagy már össze? Ki tudja? ) Közbe hogy ne legyen uncsi a bal hüvelykujjamat is becéloztam, és talált.... Azóta is lüktet. :( Pedig csak mint egy apró vízhólyag úgy néz ki a kalapácsolás nyoma.
Nem az a gond hogy a nyipác Ájim erősködik az ezer kocka tagjával, hanem ez! :p

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
Vízhólyagok... Nekem is van csomó, csak a lábamon. Fránya futóedzések.;D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
8 éve
Milyen gyenge indokkal lépett ki ez a sache.... -.-
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
8 éve
Ugyan már így is már vagytok vagy ...... hát jó sokan! :p
Régen arról is folytak viták hogy a 20 fő nem sok-e egy klánnak, mert 16 tag felett csak a komolytalan low klánok voltak.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
Anno pizza multijának a klánjában voltak vagy 50-en XD
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
8 éve
Ugyan már így is már vagytok vagy ...... hát jó sokan! :p
Régen arról is folytak viták hogy a 20 fő nem sok-e egy klánnak, mert 16 tag felett csak a komolytalan low klánok voltak.
Változnak az idők...

Legutóbb szerkesztve blank_face által.

6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
8 éve
Bölcsen szólottál
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P
«1...152153154155156...217»